Субота, 18.05.2024, 08:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Нижньопетровецький ліцей №2

Наше опитування
Відвідувач, хто Ви?
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


19:43
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ТРИ ШВИДКІ СПОСОБИ ЗНЯТИ СТРЕС

  Способи заспокоїтися й зняти стрес

Щодня ми попадаємо у різні стресові ситуації. Комусь вдається швидко з них виходити, іншим потрібно для цього більше часу та зусиль.

 «Перш за все варто розуміти, що стрес досить корисна річ для нашого організму. Він допомагає мобілізувати сили, ресурси, які в своєму щоденному житті не задіюємо. Тому час від часу знаходитись у стресовому стані кориснj. Якщо ж стресів забагато і подолати їх стає складно, пропонуємо три найпростіших методи, як заспокоїтись.

 

1. "Дихання по квадрату – це одна з найпростіших методик швидкого заспокоєння. За цією методикою потрібно пальцем однієї руки водити по долоні іншої, утворюючи квадрат. На вертикальних гранях уявного квадрату треба робити вдих/видих, а на горизонтальних паузи. Вдих – пауза – видих – пауза. Так треба повторювати хвилин з п’ять або поки не заспокоїшся. Таким чином людина починає контролювати своє дихання. Також це і тактильні відчуття – людина починає відчувати своє тіло.

 

2. Адреналіновий барометр. Коли ми знаходимось в стані стресу, то емоції нас захлинають. У цей час важливо відволіктись, перефокусуватись із негативних емоцій на позитивні. Можна згадати якийсь веселий чи приємнийвипадок, подумати про щось добре. До прикладу, можна уявити, що тримаєш на руках кошеня. Тоді градус нервового напруження спаде.

 

3. Ще один з найпростіших і швидких методів – позитивне мислення . У всього є свої плюси і мінуси. Важливо пошукати плюси у стресі. До прикладу, Ви давно будували свої плани на цю теплу весну, проте їх перекреслило запровадження карантину,  треба собі подумати «не все так погано»  у мене нарешті з'явився час побути із сім’єю та дітьми, Я тепер маю багато вільного часу. Важливо у будь-якій ситуації шукати позитив.

Ці методи можна використовувати як окремо один від одного, так і послідовно – дихання, відволікання та налаштовування на позитивні думки. Пам’ятайте: ми притягуємо те, про що думаємо".

 

 

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА  ДЛЯ БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

             Шановні батьки!                                       

Пропонуємо вам декілька порад щодо організації навчання   та відпочинку дітей:

1.Ранок нехай починається як зазвичай у робочі дні. Організуйте сніданок, вранішні гігієнічні процедури, ранкову гімнастику. Це дисциплінує дитину і вас.

 

2.Плануйте день разом із дітьми. Розподіляйте час таким чином, щоб робота (читання, виконання завдань і вправ) та відпочинок були в співвідношенні 40 хв. занять /20хв. відпочинку. Обов'язково слідкуйте, щоб діти не залишалися надовго без активного відпочинку.

 

3.Учіть дітей плануванню: на аркуші паперу записуйте обов'язкові справи, які треба виконати, а також розробіть спеціальну систему заохочення. Нехай діти пишаються своїми виконаними справами.

4.Хваліть дітей за виконану роботу. Діти завжди націлені на конкретний результат.

5.Провітрюйте кімнату, створіть умови для активного руху: нехай діти рухаються під музику, танцюють, роблять гімнастичні вправи, дихальну гімнастику.

 

6.Дозволяйте у визначений час спілкування онлайн. Лист або дзвінок другу та вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування й корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.

 

7.Пам'ятайте, що вчителі завжди готові поспілкуватися з вами та вашими дітьми в різний спосіб.

 

8.Звертайте увагу на домашні завдання як навчальний інструмент до самостійності, а не покарання.

         

                    

Переглядів: 523 | Додав: Doyna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2024